içinde

Altcoin, 5 Yıl Sonra Zengin Edebilecek Kripto Paralar

Altcoinler Ne Zaman Harekete Geçecek?
Altcoinler Ne Zaman Harekete Geçecek?

Şimdiden satın alındığında ileride sizleri zengin edebilecek yeni nesil altcoin leri öğrenmek ister misiniz? O halde bu yazım tam size göre! Bitcoin ve Ethereum kripto paraları arkalarında daha önce ortaya çıkmış olan kusurların geride bırakılmasından sonra geliştirilen altcoinlerden oluşuyor. Analistler özellikle DIA, LINK, INJ ve AXS altcoinlerinin altını çizerek, fiyat tablosu tahminlerinde bulunuyorlar.

Şimdi satın alırsanız, sizleri gelecekte zengin edebilecek altcoinleri bu yazımda ele alacağım. Ancak yazıma başlamadan önce, bu makalede yer alacak olan bilgilerin, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olmadığının altını çizmek isterim. Kendimce geleceğini parlak olarak gördüğüm bazı projelere ait olan bu altcoinlerin yükselme eğilimi varken bunun yanı sıra ise piyasada yaşanacak dalgalanmalarında etkisi ile düşme eğiliminde olabilir.

İşte Sizi Zengin Edebilecek Altcoinler

Altcoin Injective Procol (INJ)
Altcoin Injective Procol (INJ)

Altcoin – Injective Procol (INJ)

Injective Protocol yani kısaca INJ, kripto para analistleri tarafındani 2021 yılı içerisinde fiyatının yükselme eğilimine gireceğini ve gelecek dönemlerde yatırımcılarını zengin edecek altcoinlerden biri olduğu söylenmekte. 

Injective Protocol diğer kripto para birimlerine göre, merkezi olmayan türev varlıkların alım ve satımında sunduğu, ücretsiz işlem gücü ile ortaya çıkmakta. Hiçbir şekilde işlem ücreti ödemeden, INJ ağında alım satım işlemi yapıldığından dolayı tercih edilme oranı oldukça yüksek. Kripto para analistlerine göre, INJ kripto para birimi, gelecekte talebin artması ile fiyatında artması kaçınılmaz olacak.

Injective Protocol, geçtiğimiz Ocak ayında yaşamış olduğu %20’lik fiyat artışı ile tüm yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve bu şekilde yükselme ivmesini sürdürmeye devam etmişti. Binance kripto para borsasında alım satım yapılabiliyor olmasıda, kripto para birimine erişimin daha yükselmesine sebep oldu.

INJ, Ocak ayında yaşadığı %20’lik fiyat artışı ile dikkatleri üzerine çektikten sonra, başarılı ivmesini sürdürdü. Binance kripto para borsası işlem listesinde yer alması ise erişilirliğini yükseltiyor.

Altcoin DIA Coin
Altcoin DIA Coin

Altcoin – DIA Coin

DIA Coin, Decentralised Information Asset platformunun kripto para birimidir. Bu kripto para birimi DeFi işlemleri ensanında kullanılmaktadır. Bunun yanında ise kripto para borsalarında alım ve satım yada takas işlemleri esnasında da kullanılmakta. Kripto para analistleri DIA Coin’ni 2021 yılın içinde yatırım yapabilecek olan altcoinler arasında göstermektedir. Bunun yanında da 2021 yılının ikinci yarısında fiyat artışı ile gündeme gelecek olduğu düşünülüyor.

Kullanıcılarına doğru veri aktarımını planlayan ve merkeziyetsiz finans işlemleri sırasında şeffaf olarak işlem yapabilmeyi amaçlayan DIA Coin, özellikle kripto para yatırımı yapmak isteyen büyük şirketlerin dikkatini çekmekte. Bu nedenle, protokolün yerel kripto para biri olan DIA Coin’in alım ve satım taleplerinde artış olacağı ve bu nedenlede gelecekte yatırım yapanları zengin edebileceği düşünülmekte.

Altcoin Chainlink (LINK)
Altcoin Chainlink (LINK)

Altcoin – Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK), Visa ve Paypal gibi ödeme hizmetleri arasında Ethereum ve Bitcoin gibi dikkat çekici olan kripto para birimlerinin Blockchain’leri arasında köprü kurmayı amaçlayan bir altcoindir. Bu nedenle kripto para analistleri, Chanlink (LINK)’in yeni nesil bir kripto para modeli olduğunu ve gelecek dönemde alım ve satım taleplerine bağlı olarak fıyatının yükselceğini ve şimdiden yatırım yapanları ileride zengin edebileceğinin altını çiziyorlar.

LINK içinde bulunduğumuz bu dönemde Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin alternatifi olarak öne çıkmakta. Bu nedenle yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor.

LINK, fiyatı ile diğer altcoinler arasından kendini öne çıkarabiliyor. Kripto para analistleri LINK için 2021 yılının ikinci yarısından sonra 40 dolar ve 2025’te ise 107 dolara olabileceğiniz söylüyorlar. Bu doğrultuda şimdiden yatırım yapanlar önümüzdeki 5 yıl içinde paralarını 3,5 katına çıkarabilecekler.

Altcoin AXIE Infinity (AXS)
Altcoin AXIE Infinity (AXS)

Altcoin -AXIE Infinity (AXS)

AXIE Infinity (AXS), AXIE topluluğunda yer almakta olan tüm üyelerini birbirine bağlayan AXIE protokolü içerisinde, yönetimi katılım gerçekleşmesini ve kripto para oyunu oynarken ek olarak da token elde edebilmelerini sağlayan yeni nesil bir kripto para birimidir.

AXIE Infinity, Universe ismi ile bilinen bir protokolde yer alan, kullanıcılar çeşitli oyunlar oynayar ve bunun yanında da içerik üretebilir. Kullanıcılar bu oynadıkları oyunlardan ve ürettikleri içerikler üzerinden AXS kazanırlar. Bu eğlenceli yönünden dolayı, talep oldukça artmaktadır. Bu nedenlede ileride yatırım yapanları zengin edebilecek altcoinler arasında yerini almış bulunuyor.

Ne düşünüyorsun?

Yazar gazetext

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kil Maskesi Nasıl Yapılır ve Faydaları

Kil Maskesi ve Faydaları, Kil Maskesi Nasıl Yapılır?

Yeni Akım Clubhouse

Clubhouse Nedir, Yeni Akım Clubhouse Nasıl Kullanılır?